« Wróć

Baseny

CENNIK DO POBRANIA W FORMACIE PDF

WAŻNE INFORMACJE - ZASADY DLA GOŚCI KALISKIEGO PARKU WODNEGO

1. Podane ceny biletów naliczane są od osoby.
2. Dzieci do ukończenia 3 roku życia mają darmowy wstęp. Dzieci w tym przedziale wiekowym muszą obowiązkowo posiadać pieluszkę kąpielową.
3. Podstawowa jednostka pobytu na basenach wewnętrznych to 60 minut.
4. Każdy bilet wykupiony na baseny wewnętrzne, upoważnia do korzystania z basenów i terenów zewnętrznych. Przemieszczanie się pomiędzy strefami jest możliwe tylko i wyłącznie przez przeznaczone do tego bramki, po uregulowaniu w kasie opłaty za dokonaną konsumpcję. Przy przemieszczaniu się między strefami, cały czas naliczany jest czas biletu do strefy wewnętrznej.
5. Po wykupieniu biletu na halę basenową, przy pomocy identyfikatora (transpondera) można przejść do strefy saunarium. Przy wejściu do strefy zostaje zatrzymany czas basenowy i zaczyna naliczać się czas strefy saunarium. Każda minuta pobytu w strefie saunarium kosztuje wtedy  0,40 zł/ minutę. Przy wyjściu ze strefy saunarium zostaje ponownie uruchomiony pozostały czas basenowy. Osoba korzystająca w ten sposób ze strefy saunarium zobowiązana jest uregulować naliczoną kwotę za pobyt w niej w kasach głównych przy opuszczaniu obiektu.
6. W związku z możliwymi przypadkami zamiany pasków/chipów, w celu uniknięcia jakichkolwiek nieporozumień podczas ich rozliczania przy kasie przypominamy, iż należy pilnować swoich pasków, które dostają Państwo zakupując bilet wstępu do Kaliskiego Parku Wodnego.
7. Każdy klient jest odpowiedzialny za swój pasek od momentu dokonania zapłaty i otrzymania paska, do momentu oddania go kasjerowi.
8. Wszelkie przypadkowe zamiany pasków, jakie nastąpią przez  Państwa nieuwagę, nie będą akceptowane podczas rozliczania paska przy wyjściu.
9. Klient oddający pasek będzie musiał uiścić ewentualne dopłaty wynikające z niezgodności nabitego na pasek biletu lub z usług dodatkowych np. gastronomicznych. Prosimy o przestrzeganie powyższych zasad.
10. Za zagubienie lub zniszczenie  paska (chipa) pobierana jest opłata w wysokości 100 zł.
11. Za zerwanie paska pobierana jest opłata w wysokości 20 zł. Za zagubienie klucza do skrzynki depozytowej pobierana jest opłata w wysokości 150 zł.
12. Promocje cenowe nie łączą się.

DOPŁATY - Po przekroczeniu deklarowanego czasu korzystania z zawartych w cenniku usług, obowiązują dopłaty za każdą dodatkową minutę, według stawek podanych w tabelach cennikowych. Stawki obowiązują osoby, które zakupiły bilet normalny jak i ulgowy.

W okresie od 1 listopada do 30 kwietnia każdego roku, do każdego biletu w ramach “Promocji Zimowej” doliczane jest dodatkowe 20 minut z przeznaczeniem na przebranie i obsługę kasową. Od 1 maja do 31 października do biletu doliczane jest dodatkowe 10 minut z przeznaczeniem na przebranie i obsługę kasową

Ostatnie wejście do Kaliskiego Parku Wodnego możliwe jest o godzinie 20:45

Cennik obowiązuje od 17 lutego 2020 r.