« Wróć

Gabinet kosmetyczny

KOSMETOLOGIA PROFESJONALNA

Strefa Piękna "Laxandre" to nowy gabinet który mieści się w Aquaparku w dziale rehabilitacji.

Laxandre jest propozycją dla świadomych siebie i swoich potrzeb. To tu można znaleźć wytchnienie od pędu codzienności, a specjaliści zadbają o twarz i ciało oraz doskonałe samopoczucie. Laxandre posiada swój unikalny sposób na wydobycie naturalnego piękna. Przede wszystkim holistyczne podejście do człowieka i synergia działania. Dlatego każdy zabieg poprzedzony jest indywidualną diagnozą potrzeb i możliwościami dla klienta. Podczas rozmowy przeprowadzamy wywiad o styl życia i oczekiwania.
Pozwala to stworzyć spersonalizowany plan, złożony z precyzyjnie dobranych zabiegów.
Celem zawsze jest dążenie do zadowolenia i znakomitego samopoczucia klientów. Tylko tyle potrzeba, by ciało znów imponowało sprężystością i energią. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie wyjątkowe miejsce, w którym możesz poddać się magii zabiegów odmładzających, relaksujących, odchudzających i upiększających. A dodatkowym atutem są gabinety wypełnione dźwiękami leczącej duszę muzyki które ukoją i wprowadzą w fantastyczny nastrój najbardziej zabieganego klienta.

            Oferujemy wyjątkowo szeroki wachlarz usług kosmetologicznych, z zakresu kosmetologii profesjonalnej.

Strefa Piękna Laxandre wyposażona jest w najnowocześniejszą aparaturę medyczną BIOTEC ITALIA w zakresie odnowy biologicznej skóry, liftingu i ujędrniania, wyszczuplania, modelowania sylwetki, likwidacji oznak starzenia, usuwania przebarwień i innych niedoskonałości, a nawet leczenia niektórych schorzeń.

Więcej szczegółów na: https://www.facebook.com/StrefaPieknaLaxandre/

Informacja: tel. 509-053-771

 

 

Galeria